ВКЛ / ВЫКЛ: ИЗОБРАЖЕНИЯ: ШРИФТ: A A A ФОН: Ц Ц Ц Ц
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің Святослав негізгі орта мектебі" КММ
КГУ "Святославская основная средняя школа отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области
с.Святославка
(871441)24116
svyatoslavka@karabalyk.edu.kz

Біз сіздермен сәлемдесуге
қуаныштымыз мектебіміздің ресми сайтында!

Сайт біздің қалай екенімізді білгісі келетіндердің
барлығына арналған оқу орны.

Бөлімге өтіңіз

2024 жылдың 2 сәуірінде педагог-психолог Д. А. Байдрахманова "Қарабалық ауданының білім бөлімінің Святославка орта мектебі" КММ 4 сынып оқушыларымен "Буллинг: бірге жеңейік"тақырыбында сынып сағатын өткізді.
Мақсаты: құрдастарымен және ересектермен толерантты қарым-қатынасты қалыптастыру; қорлау жағдайларынан шығу жолдарын табу қабілетін қалыптастыру; адамгершілік қасиеттерін (мейірімділік, мейірімділік, жанашырлық, жанашырлық және т.б.), зорлық-зомбылықтың кез келген түріне төзбеушілікті дамытуды жалғастыру.

© 2024. Все права защищены.